Oferuję seo copywriting czyli pisanie tekstów na strony internetowe, tekstów ulotek, reklam prasowych, artykułów. Opracowywanie koncepcji tekstów i produktów, a także całego wyglądu strony internetowej.

Dlaczego potrzebujesz dobrej treści na swojej stronie www?

Strona jest stworzona dla twojego klienta i ma mu dostarczyć najszybciej tego co potrzebuje – informacji o Twoich usługach i produktach i o tym Dlaczego właśnie Ciebie wybierze.

Nie wystarczy dobry tekst napisany przez wybitnego polonistę, liczy się seo copywriting czyli odpowiedni tekst z ilością słów kluczowych, które przyciągną Twojego klienta na stronę www, a później do Twojego Sklepu i usług.

Wiesz już, że samo pisanie tekstów na stronę nie wystarczy liczy się dobra treść – content marketing – czyli pisanie tekstów pod kątem grupy docelowej – twojej konkretnej grupy odbiorców- którzy mają dotrzeć do Twojej strony  i dokonać zakupów.

Strona powinna zainteresować i spowodować, że chętnie na niej zostaniemy, a w konsekwencji zakupimy produkty lub zgłosimy się po usługi.

Tekst na stronie powinen być zwięzły, pamiętajmy, że ludzie nie lubią dużo czytać na stronie- tylko sama kwintesencja informacji o nas.

Czym jest tekst SEO Copywriting?

Artykuł, który będzie zfgodny z wymaganiami wyszukiwarki Google.
Tytuł strony zawiera prawidłową ilość znaków około 40.
Słowo kluczowe pojawia się min. w akapicie, frazy kluczowe pojawiają się w tekście.
Strona zawiera linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne.
TO tylko część wymaganm o których musi pamiętać seo copywriter.
Tekst powinien być skierowany do klienta, więc powinno się go lekko czytać.
Napisanie tektu pod kątem wyszukiwarek ale także pod kątem czytelnika może być wyzwaniem – powierz to zatem specjaliście!

seocopywriting2becreative1

Optymalizacja Twojej strony pod pozycjonowanie SEO

Sprawdź co można poprawić w Twojej Stronie!