Dlaczego potrzebujesz dobrej treści na swojej stronie www?

Strona jest stworzona dla twojego klienta i ma mu dostarczyć najszybciej tego co potrzebuje – informacji o Twoich usługach i produktach i o tym Dlaczego właśnie Ciebie wybierze.

Nie wystarczy dobry tekst napisany przez wybitnego polonistę, liczy się webwriting czyli odpowiedni tekst z ilością słów kluczowych, które przyciągną Twojego klienta na stronę www, a później do Twojego Sklepu i usług.

Wiesz już, że samo pisanie tekstów na stronę nie wystarczy liczy się dobra treść – content marketing czyli pisanie tekstów pod kątem grupy docelowej – konkretnej grupy odbiorców- którzy mają dotrzeć do Twojej strony  i dokonać zakupów.

Strona powinna zainteresować i spowodować, że chętnie na niej zostaniemy, a w konsekwencji zakupimy produkty lub zgłosimy się po usługi.

Tekst na stronie powinen być zwięzły, pamiętajmy, że ludzie nie lubią dużo czytać na stronie- tylko sama kwintesencja informacji o nas.

Czym jest tekst SEO Copywriting?

Tworzenie tekstów na potrzeby wyszukiwarek to właśnie SEO copywriting. Artykuły tworzone przez seo copywritera będą nie tylko ciekawie napisane, zwięzłym językiem ale będą się wyszukiwały w wyszukiwarce.

Kilka cech dobrego tekstu  w internecie:

  1. Opracowane teksty na stronie posiadają odpowiednie dla danej branży słowa kluczowe.
  2. Tytuł strony zawiera prawidłową ilość znaków czyli np. około 40.
  3. Słowo kluczowe pojawia się min. w akapicie, frazy kluczowe pojawiają się w tekście.
  4. Strona zawiera linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne.
  5. Tekst napisany jest zgodnie z zasadą AIDA czyli -Attention (Uwaga), Interest (Zainteresowanie), Desire (Pożadanie), Action (Działanie)

TO tylko część wymagań o których musi pamiętać seo copywriter.
Tekst powinien być skierowany do klienta, więc powinno się go lekko czytać.
Napisanie tekstu pod kątem wyszukiwarek ale także pod kątem czytelnika może być wyzwaniem – powierz to zatem specjaliście!

seo copywriting teksty na strone wordpress copyriter

Zapytaj o cennik!