Ja osobiście korzystam z hostingu linuxpl, z uwagi na dwie znaczące dla mnie zalety:

  1. Cena najlepsza na rynku za hosting stron na WordPress

  2. Program afiliacyjny czyli polecenia i rabat za polecenia

  3. Hosting za który zapłaciłam a mogę instalować nieograniczoną ilość baz danych.

Co to w praktyce oznacza, że :

Mogę mieć na swoim hostingu  10 prostych  sklepów internetowych, 10 stron opartych na joomla albo WordPress, 10 for internetowych i 10  prostych stron internetowych z galerią i to nie wszystko…..

Hosting, z którego wcześniej korzystałam który zachęcił mnie ceną za rejestrację domeny czyli ovh.pl mogłam mieć  1 bazę danych.

W praktyce mogłam do tej 1 bazy danych wgrać kilka stron. Problemy pojawiły się w momencie przenoszenia bazy danych oraz stron na inny hosting, było to bezboleśnie niemożliwe.

Trzecią rzeczą, a właściwie najważniejszą jest kontakt z obsługą klienta i wsparcie techniczne.

Korzystam z usług  prot o12.pl od dwóch lat i za każdym razem problemy zgłaszane były rozwiązywane jak najszybciej.  Nie było mojego zgłoszenia bez reakcji ze strony firmy.Zawsze otrzymywałam wsparcie i pomoc techniczną przy problemach z bazami danych, przenoszeniem danych, atakiem na moją stronę,  przywracaniem strony z backup oraz wiele innych. Kontakt z obsługą klienta i pomoc cenię sobie na równi z ceną za hosting.

Moje dane sa dla mnie najcenniejsze, są to serwisy na których poświęciłam setki godzin więc nie mogę znieść  myśli o utracie danych.

Cena hostingu to dla mnie właśnie bezpieczeństwo, pomoc techniczna oraz możliwość przechowywania wielu baz danych oraz transfer bez limitu.

Dla kogo jest zatem hosting w linuxpl W1GB albo W5GB?

Dla osób tworzących strony i małe i średnie sklepy internetowe. Dla designerów, kreatorów, pozycjonerów.

Zajrzyj do oferty linuxpl może Cię zainteresuje.

najlepszy hosting na wordpress

najlepszy hosting na wordpress

 


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o